Nasz paczka

Martyna- Przewodnicząca stowarzyszenia, główna prowadząca bloga.  Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku dziennikarstwo.  Martyna jest w wieku 25 lat mieszka w Warszawie, za rok planuje ślub  z Wiktorem, który również należy do stowarzyszenia.

Agnieszka-  Lat 26 mieszka w Warszawie, dużo podróżuje. Studiowała dziennikarstwo, wraz z Martyna. Pracuję od roku w jednej z Warszawskich gazet. Lubi pływać i jeździć konno.

Zosia-  Studentka prawa na Uniwersytecie Warszawskim, ma 25 lat. Jej pasją jest origami, które robi w każdej wolnej chwili.

Justyna-  Pochodzi z Krakowa lecz od 4 lat mieszka i studiuje w Warszawie. Podobnie jak Zosia studiuję prawo a jej zainteresowania to tenis oraz siatkówka, gra nawet w drużynie uniwersyteckiej.

Wiktor- Absolwent dziennikarstwa, jak wiadomo za rok bierze ślub z Martyną. Wiktor lubi jeździć konno oraz oglądać filmy historyczne.

Filip – Jest w wieku Zosi i studiuje z nią na jednym kierunku. Z pochodzenia jest Hiszpanem, jego rodzice przyjechali do Polski 12 lat temu i od tego czasu Filip mieszka w Warszawie.

Andrzej- Jest miłośnikiem sportów wodnych, ma 25 lat i jest studentem UW.  Oprócz sportów wodnych uprawia także boks ale tylko amatorsko.